Zrób swojego Kerbala w Kerbalizer!


Twórcy Kerbal Space Program z okazji trwającego KerbalKonu opublikowali ich nowe dzieło – przeglądarkową aplikację do tworzenia własnych kerbalowych awatarów – Kerbalizer!

Narzędzie zostało opublikowane ok. godziny 18:00 w dwóch wersjach – darmowej oraz kosztującej 2$ Pro. Wersja płatna różni się od tej pierwszej  większą ilością zawartości, możliwością zmiany koloru ubioru i tła oraz możliwością uchwycenia Kerbala podczas robienia animacji. W przyszłości planowana jest również możliwość implementacji naszego stworzonego Kerbala do gry, jednakże będzie to dostępne tylko dla graczy posiadających Kerbalizer Pro.

Kerbal stworzony w Kerbalizer

Nurtowało mnie jedno pytanie – czy aplikacja ukaże się na urządzenia mobilne? Byłem prawie w 100% pewny, że może się pokazać, ponieważ do stworzenia Kerbalizera wykorzystano znany nam z KSP silnik Unity, dzięki któremu łatwo można przekonwertować grę na inną platformę. Po drugie – o ile KSP nie byłoby grywalne na komórkach, to taki dodatek w postaci ubierania manekina – kerbala mógłby być dużym „wypałem”. Na szczęście mimo wielkiego tłumu ludzi na czacie twórcy odczytali moje pytanie i powiedzieli, że pracują nad wersją na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android – niestety nie wiedzą jeszcze, czy będzie wersja na Windows phone – wszystko zależy od twórców silnika Unity.

Aby kupić Kerbalizer Pro, lub użyć Kerbalizer należy udać się na stronę: http://kerbalspaceprogram.com/kspstore/kerbalizer.php

30
Lis 2012
POSTED BY
POSTED IN Informacje
DISCUSSION 1 Comment
TAGS


One Response to : Zrób swojego Kerbala w Kerbalizer!

  1. Krusher pisze:

    Właściwie nie widzę sensu w używaniu darmowej wersji programu gdyż mija się to z celem.A na miejscu twórców KSP zmienił bym nazwę programu na „Demo”.
    A redakcji serdecznie dziękuje za news.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *