Kerbal Space Program 0.18 już dostępne do pobrania!

Dzisiaj wczesnym rankiem (ok. godziny 3-4), kiedy kończył się KerbalKon został oficjalnie opublikowany rewolucyjny patch do Kerbal Space Program oznaczony numerkiem 0.18.


Squad uważa tą aktualizację za jedną z najważniejszych w dwuletniej historii pracy nad Kerbalami, ponieważ dzięki niej sandboxowa otoczka tej gry staje się jeszcze większa niż dotychczas. W końcu dzięki 0.18 możemy tworzyć nasze wymarzone stacje kosmiczne, bazy na planetach, badać ciała niebieskie oraz planować nasz lot. KSP nigdy wcześniej nie było równie zaawansowane jak dzisiaj – mamy więcej rzeczy do zrobienia w kosmosie, dla laików staną się łatwiej dostępne inne planety i księżyce. KSP w końcu poszerzyło swoje horyzonty – już nie chodzi tylko o to, aby wystrzelić swoją rakietę gdzieś hen hen w próżnię – teraz chodzi o naukę!

Najważniejsze zmiany w KSP 0.18

Dockowanie:
Łączenie statków jest od teraz możliwe – zbuduj własną stację kosmiczną, bazy na powierzchni lub gigantyczny, orbitujący statek kosmiczny.

Planowanie lotu:
Dotarcie do innej planety lub księżyca jest teraz o wiele prostsze. Stwórz znaczniki na twoim torze lotu, zrób swój plan i następnie dostosuj się do instrukcji. Już nigdy nie będziesz musiał przykładać kątomierza do ekranu, aby porównać kąty orbit!

Grupowe akcje:
Nowy sposób kontrolowania części twojego statku! Zamiast używać wszystkiego poprzez fazy lotu możesz przypisać daną akcję za pomocą przycisku.

Nowy system zasobów:
Patrzenie na to, jak spada poziom paliwa nigdy nie było równie ciekawe! Nowe zasoby pozwalają na kompletnie nowe możliwości. Energia elektryczna, benzyna, tlen i wiele innych zasobów od teraz przepływają przez twój statek! Zarządzaj nimi podczas lotu i przepompuj je przez części.

Muzyka:
Kerbal Space Program w końcu ma własny soundtrack, który zwiera wiele ciekawych utworów – od łagodnych jazzowych, podczas których budujesz swoje statki, do niesamowitych kosmicznych motywów gdy eksplorujesz układ słoneczny.

Większa wydajność:
Nowa optymalizacja terenu oraz system zapobiegający lagowaniu poprzez spowolnienie symulacji powodują znaczną poprawę wydajności.

I jak Wam podoba się najnowsza wersja Kerbali? Piszcie swoje wrażenia w komentarzach!

 

01
Gru 2012
POSTED BY
POSTED IN Wydania
DISCUSSION 3 komentarze
TAGS


3 Responses to : Kerbal Space Program 0.18 już dostępne do pobrania!

  1. DeWo pisze:

    Ta aktualizacja otwiera przed nami nowe horyzonty. Wychodzi na to że teraz inaczej będziemy patrzeć na KSP.
    Ja osobiście nie mogę się doczekać co ludzie będą w stanie wymyślić i skonstruować 🙂

  2. Skąd pobrać KSP 0.18 pisze:

    Skąd pobrać KSP 0.18 proszę o link

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *