Kerbal Space Program 0.19.1 już dostępne!

Kerbal Space Program 0.19

Długo wyczekiwany update 0.19 ujrzał światło dzienne. Niestety uprzednio twórcy powiadomili nas, iż zapowiadane wcześniej nowinki zostaną rozdzielone na parę update’ów. Mimo ogromnego rozczarowania tym faktem, ciepło przyjęliśmy 0.19. Dodatkowo, jako, że update miał parę luk, SQUAD z refleksem tygrysa załatał je i wypuścił dla nas 0.19.1 poprawiające kilka malutkich błędów. Czego w rezultacie się doczekaliśmy? Czytaj dalszą część artykułu, aby się przekonać!


Mimo, iż system surowców nie trafił w nasze ręce, pocieszają nas inne smaczki. Szczególnie wyróżnić można efekty atmosferyczne, które objawiają się w postaci wytwarzania ciepła przy wejściu w atmosferę (tzw, re-entry heat) oraz prędkość naddźwiękowa, która objawia się białą otoczką wokół maszyny (lub kerbala rzuconego z dużą prędkością w atmosferę 🙂 )

Miłym smakiem są też dla nas różnorakie części do łazików (i kilka innych), w tym długo wyczekiwane koła, napędzane elektrycznością.

Poza tym nie ma już wieży startowej (niszczyła większe pojazdy), dostaliśmy nowy pas startowy i launchpad, lepsze efekty wizualne, całkiem śliczną mimikę twarzy naszych kerbonautów (wciąż zachowują się momentami jak psychopaci).

Ponadto użytkowników Linuxa ucieszy na pewno fakt, iż jest to pierwsza aktualizacja ze wsparciem Linuxa.

25
Mar 2013
POSTED BY
POSTED IN Wydania
DISCUSSION 6 komentarzy

6 Responses to : Kerbal Space Program 0.19.1 już dostępne!

 1. Twixes pisze:

  Lepiej późno, niż wcale…

 2. ingwden pisze:

  Ponadto użytkowników Linuxa ucieszy na pewno fakt, iż jest to pierwsza aktualizacja ze wsparciem Linuxa.

  Oj tak 😉

 3. Sporemaniak1 pisze:

  Szkoda że wejście w atmosfere nie powoduje ogrzewaia statku :/

 4. TrippleSaid pisze:

  Teraz czekać na 0.20 w którym ponoć będzie zaawansowane I.V.A. czy też ciekawe zmiany w interfejsie 🙂

 5. zbyszek pisze:

  panowie jest okazja do ekranizacji przygód Jona Tichego trzeba tylko zainstalować w tej grze więcej planet oraz miast z postaciami niezależnymi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *