Marzec / Kwiecień 2014: Katastrofy, wahadłowce i ciężkie SUVy

Marzec / Kwiecień 2014: Katastrofy, wahadłowce i ciężkie SUVy

Po dość długiej przerwie, wracamy z kolejną porcją projektów użytkowników naszego forum! Kwiecień szczególnie okazał się obradzonym w pomysły miesiącem, co widać zresztą poniżej. Tym razem zdolności naszych kolegów z forum okazały się nieprawdopodobne. Rekonstrukcje i wahadłowce są przewspaniałe! Dodatkowo na forum pojawiała się nowa mechanika zabawy jaką jest roleplay. Zapraszam do lektury, a wszystkiego się dowiecie!

KATASTROFA – deorbitacja frachtowca kosmicznego ED Konsul!

twórca: Drangir
Wątek na forum

Katastrofa spowodowana deorbitacją kosmicznego frachtowca Konsul, doprowadziła do ogromnej w skali katastrofy. Nieznane siły skutecznie utrudniają śledztwo, a starta zaufania do lotów kosmicznych i problemy finansowe wielu agencji, zmuszają wiele zarządów korporacji do agresywnych działań. Liczne oskarżenia rzucane na obie strony, szybko zaostrzają sytuację doprowadzając prawie na skraj wojny domowej. Ten niesamowity klimat powagi, siły i decyzji na najwyższym szczeblu, jest skrupulatnie tworzony przez naszą społeczność forum! Nikt nie wie, co może się wydarzyć…

SSTO-LMAR StarTurn 3

twórca: Kadaf
Wątek na forum

Zbudowanie funkcjonalnego SSTO (Single Stage To Orbit) jest nie lada wyzwaniem. A co jeśli zbudujemy pojazd który bez żadnych rakiet nośnych i między tankowań, doleci na Dune? Niemożliwe? A jednak! StarTurn jest świetnym przykładem że granicę zawszę można przesunąć. Wręcz niepodważalny wyczyn, zasługuje by znaleźć się w kanwie najlepszych projektów.

Wahadłowiec „Demokryt” – Space Shuttle „Democritus” Mk I

twórca: JackRyanPL
Wątek na forum

Jeżeli ktoś wam kiedyś powiedział, że wahadłowce wyszły z mody, pokażcie mu ten projekt. „Demokryt” jest świetnym pokazem na to, że prostota może iść w parze z gracją i możliwościami. Specjalnie stworzony dla tego wahadłowca „wozik” sprawia że maszyna jest świetnym i uniwersalnym narzędziem podboju kosmosu.

Iron Crusher 1

twórca: MegaProize
Wątek na forum

Latać każdy może. Trochę lepiej, czasem trochę gorzej. Ale i łamiąca skrzydła ziemia musi być opanowana! Do tego celu powstał Iron Crusher. Ten ultra ciężki, opancerzony SUV, jest doskonałym przykładem że nie tylko zwiewność i lekkość jest w cenie. Potężny silnik i niespotykana wytrzymałość na wszelkie wypadki, buduje wizerunek prawdziwego władcy ekstremalnej jazdy terenowej.

Ciągnik Kadworth A + naczepy rozmaite

twórca: Kadaf
Wątek na forum

Mówiąc o potężnych maszynach wstydem było by nie wspomnieć o kolejnym dziele użytkownika Kadaf! Sześcio-kołowy potwór jakim niewątpliwie jest ten ciągnik siodłowy, wywraca zasadę „małe jest piękne” do góry nogami. Ogromny i stale poszerzający się wybór różnych typów samego pojazdu oraz seria naczep różnego zastosowania, tworzy z Kadwortha szwajcarski scyzoryk napędzany olejem napędowym.

[REKONSTRUKCJA] Viking 1

twórca: poneer
Wątek na forum

Nie pozostawajmy przy surowej formie! Użytkownik poneer wsławia się ostatnio swoimi rekonstrukcjami prawdziwych misji kosmicznych. Jedną z nich jest własnie Viking 1. Świetne odwzorowanie prawdziwego pojazdu, procedur misji i w końcu artykuł o niej samej, jest świetną pożywką dla głodnych wiedzy mózgów. Polecam również inne rekonstrukcje tego użytkownika!

W hołdzie dla KONSUL’a – Space Wanderer SW-I

twórca: KnightMoritz
Wątek na forum

Dawno nie udzielający się użytkownik KnightMoritz wkroczył z powrotem na forum z wielką pompą, prezentując ogromny statek do lotów międzyplanetarnych. Imponujący wygląd i wielkość samej konstrukcji, sprawia że w pełni zasługuje na miano hołdu dla poległych w katastrofie Konsula.

PMB II Edycja

twórca: Wszyscy!
Wątek na forum

II Edycja kultowego już dla forum projektu Polish Munar Base, ruszyła niedawno z kopyta! Tym razem głównym celem jest drugi księżyc Kerbinu: Minums.
Ten wspólny projekt, pozwala każdemu się wykazać umiejętnościami w KSP. Oferowane przetargi są szeroką gamą różnego typu pojazdów, od modułów baz po łaziki obsługujące te bazy. Wprowadzone dodatkowe mechaniki, sprawiają że w porównaniu do poprzedniej edycji, PMB II jest szybsze i daje więcej frajdy. Zapraszam gorąco!

To koniec tego krótkiego, jak na tyle czasu, przeglądu. Mam jednak nadzieję, że nasi forumowicze stworzą znacznie więcej równie imponujących projektów, które z lubością wam tutaj zaprezentuje! Do zobaczenia w przyszłym miesiącu!

07
Maj 2014
POSTED BY
POSTED IN Informacje
DISCUSSION 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *