Maj 2014: Realne loty kosmiczne i drugowojenne repliki

Maj 2014: Realne loty kosmiczne i drugowojenne repliki

Tym razem jesteśmy dość punktualnie! Dzięki długim pertraktacjom wśród użytkowników, udało się wyłonić najlepsze projekty ubiegłego miesiąca. Loty kosmiczne, repliki pojazdów… Jest niesamowicie ciekawie. Zapraszam więc do majowego przeglądu najznamienitszych prac i misji naszych użytkowników!

Atomowy Ares – Misja na Marsa

twórca: Maciuś
Wątek na forum

Po raz kolejny mamy przyjemność przedstawić coś całkiem odmiennego od standardowego projektu. Użytkownik Maciuś zabłysnął ostatnio spektakularnymi misjami, całkowicie przeprowadzonych na modzie RSS. Śpieszę z tłumaczeniem że modyfikacja RSS (Real Solar System) całkowicie przeskalowuje układ słoneczny Kerbali, do rozmiarów naszego rzeczywistego. Nie muszę chyba tłumaczyć jak bardzo utrudnia to zabawę.

Repliki pojazdów wojennych – słynne trio

twórca: Kadaf
Wątek na forum

No i po raz kolejny przedstawiamy projekt stworzony na modyfikacjach. Użytkownik Kadaf udowodnił w niesamowicie ładny sposób tezę, że w sandboxie można zrobić wszystko. Więc zrobił! Drugowojenne repliki najsłynniejszych pojazdów frontowych, przedstawiają się wyjątkowo urodziwie, nie pozostając dłużnym w kwestii swojej mobilności. Co więcej, nasz rekonstruktor stworzył kolejną „wielką trójkę”, lecz tym razem pojazdów jeżdżących po tej drugiej, bo niemieckiej, stronie pola bitwy lat  ’39-’45.

 [DSO-E4] Operacja wydobywcza MunarOne

twórca: Element4ry
Wątek na forum

Wydobycie paliwa to ciężka sprawa. Tym bardziej że paliwo nie koniecznie musi chcieć być wydobywane w normalnych warunkach. Użytkownik Element4ry postanowił zająć się tym problemem by w spektakularnie duży sposób zmonopolizować wydobycie paliwa na całym forum! Rozmach projektu i jego części pobocznych, świadczy nie tylko o cierpliwości, ale i o niesamowitych umiejętnościach projektowania. Dodatkowo całość została okraszona ciekawymi skrawkami opisu, a nawet opowiadania.

Ludowa Marynarka Republiki Haven – Niszczyciel Desfore

twórca: Flamaster
Wątek na forum

Ten solidny kawał frachtowca bojowego autorstwa Flamastra, to jednostka w pełni zdolna do zniszczenia każdego celu. Dzięki modyfikacjom i świetnemu zaprojektowaniu, jest ona wstanie dolecieć w każdy zakątek układu Kerbolskiego. Dodatkowy smaczek w postaci krótkiego dialogu, sprawia że cały pojazd jest warty uwagi.

Słynny Samolot

twórca: Kadaf Wątek na forum

Użytkownik Kadaf ma wyjątkową smykałkę do wszelkich rekonstrukcji.
Jego następną pracą z patriotycznym odzewem jest odtworzony w KSP pełno sprawy samolot
PZL P. 11 będący reliktem polskiego lotnictwa z czasów drugiej wojny światowej.
Teraz nawet Kerbale mogą się poczuć niczym polskie orły!

 


To wszystko! Teraz nasi użytkownicy mają kolejny miesiąc na zaprezentowanie swojej Kerbalskiej myśli technicznej. Czekajcie na następne podsumowanie: widzimy się na początku lipca!			
14
Cze 2014
POSTED BY
POSTED IN Informacje
DISCUSSION 2 komentarze

2 Responses to : Maj 2014: Realne loty kosmiczne i drugowojenne repliki

  1. Dżebedaja Kerman pisze:

    JOLO
    Jestem nowy na forum i czy ktos mógłby mnie wtajemniczyć w swiat modyfikacji do KSP ??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *