Czerwiec / Lipiec 2014 – przegląd projektów

Czerwiec / Lipiec 2014 – przegląd projektów Kerbal Space Program

Powracamy po dłuższej przerwie, ze zmienionym prowadzącym. Ze względu na brak obecności Mega Proize, postanowiłem przejąć inicjatywę. Bez zbędnego gadania, przejdźmy do najlepszych projektów czerwca i lipca.

Stacja kosmiczna ODIN


Twórca – baalnamib

Wątek na forum

Przedstawiamy najlepszą stację kosmiczną na naszym forum (aproved by Kadaf ), a do tego w 100% modułową. Oznacza to, że można dowolnie zmieniać ułożenia modułów stacji, a co za tym idzie jej wygląd. Wisienką na torcie jest idealnie dopasowane oświetlenie. Wspominałem, że stacja wciąż się rozwija?


B-17 Latająca forteca


Twórca – WażnyKadaf 

Wątek na forum

Przed państwem chluba amerykańskich sił lotniczych odwzorowana w KSP.  Użytkownik Kadaf po raz kolejny uderza nas prosto w twarz dopracowaniem i dbałością o szczegóły. Odwzorowane zostało wszystko, włącznie z wyposażeniem kabiny.  Dla ludzi uważających projekt za słaby, przygotowana jest niespodzianka w luku bombowym.


 Wahadłowiec „Pitagoras” Mk I


Twórca – JackRyanPL

Wątek na forum

Era wahadłowców w Nerd Company zakończona z hukiem. W pełni stockowy orbiter posiadający ładownię, kończy czas panowania promów kosmicznych, lądując na pasie, rozpoczynając tym samym okres wakacji w spółce.


 Inspiration Kerbal


Twórca – Maciuś

Wątek na forum 

Polecieć na Dunę i wrócić? Phi, co w tym trudnego pomyślicie. A co jeśli powiem, że użytkownik Maciuś wszedł w strefę wpływów Eve, następnie Duny i ponownie Eve a potem wrócił na Kerbin, lecąc tym co widzicie na zdjęciu? Szczena opadła? Bo mi za pierwszym razem tak. Jednak Maciusiowi wciąż było mało, więc postanowił przebić samego siebie i zaliczyć w jednym locie 4 razy Eve, 3 razy Moho i raz Dunę a następnie wrócić na Kerbin. Zresztą, sami zobaczcie.


Bicie rekordu prędkości


Twórcy – MarQx i Kadaf

Wątek na forum

Moskit podsumował ich rywalizację jednym słowem „Szaleńcy”. A zaczęło się niewinnie. MegaProize opublikował pojazd zdolny osiągnąć ogromną prędkość w atmosferze, po czym inni zaczęli pobijać ten rekord, aż pojawili się Kadaf i MarQx zmiatając konkurencję oraz ustanawiając nowy rekord prędkości poniżej 36 kilometra na forum – 2306 m/s.


Sekcja lotnicza Eye of the Dragon Corp.


Twórca – Drangir

Wątek na forum 

Pomimo katastrofy frachtowca „Konsul”, która odcisnęła swe piętno na całym przemyśle kosmicznym, a zwłaszcza spółce Eye of the Dragon Corp. firma powraca w chwale. Użytkownik Drangir, zaprezentował niedawno flotę lotniczą, w której skład wchodzą aktualnie śmigłowce pasażerskie i transportowe, lecz jest ona wciąż rozwijana. Ciekawe, co będzie dalej?


 Grasshopper i Grasshopper Heavy – rodzina rakiet SSTO


Twórca winged

Wątek na forum

Wprowadzony niedawno tryb kariery, zmusił konstruktorów rakiet do cięć budżetowych. Jedną z możliwości oszczędzania jest budowanie rakiet wielokrotnego użytku, czym zajął się użytkownik winged. Zaprezentował on 2 rakiety zdolne dostarczyć na orbitę ładunek w postaci satelitów, po czym powrócić na Kerbin lądując idealne w centrum kosmicznym. Godne podziwu.


 Battery Pack Z-175 – Kanciasta energia


Twórca aleksyb

Wątek na forum

Na koniec zostawiłem coś z innej beczki. Użytkownik aleksyb przedstawił nam ostatnio część własnej produkcji – prostopadłościenną baterię, która jest pierwszym oficjalnym polskim modem! Element jest możliwy do pobrania z linku dostępnego w wątku, na forum.

07
Sie 2014
POSTED BY
POSTED IN Informacje
DISCUSSION 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *