Kerbal Space Program 0.25 – lista zmian

Kerbal Space Program 0.25

Niedawno na blogu KSP ukazała się oficjalna lista zmian. Przekonajmy się co dostaniemy w wersji 0.25.

  •  Budynek administracyjny – nowy budynek w Centrum Kosmicznym pozwoli wybrać nam strategie dla naszego programu kosmicznego. Przykładowo strategia A zwiększy liczbę punktów nauki za badania zmniejszając tym samym poziom reputacji. Natomiast strategia B zwiększy poziom reputacji, zmniejszając przy tym liczbę punktów nauki za poszczególne transmisje. Będzie dostępnych wiele kombinacji, dających różne korzyści i straty. Ponadto Strategie będą w pełni modowalne, co pozwoli bez komplikacji dodawać nowe. Pamiętajcie, że możecie korzystać z określonej liczby Strategii, więc wybierzcie mądrze.
  • Nowe efekty – pracowaliśmy nad nowymi efektami cząsteczkowymi i dźwiękowymi. Teraz wszystko wygląda i brzmi lepiej.
  • Części z moda Spaceplane Plus – dodaliśmy kilka nowych części łącznie z tymi z popularnego moda Spaceplane Plus.
  • Ułatwienia – więcej markerów na navballu wraz ze wskaźnikiem gdzie jakie są? Transferowanie kerbonautów bez opuszczania statku? Przycisk pozwalający zwiększyć ciąg do 100%? Dodaliśmy to wszystko.
  • Doświadczenie kerbonautów – odzyskiwanie statków z załogantami na pokładzie da nam dodatkowe punkty reputacji, na podstawie tego gdzie pasażerowie byli i czego tam dokonali. Osiągnięcia każdego z nich będą przechowywane w odpowiednim miejscu.
  • Panel poziomu trudności – dodaliśmy panel, gdzie będzie można wybrać poziom trudności. Wracanie statkiem do VAB czyni wszystko łatwiejszym? Wyłącz tą opcję, i sprawdź jak ci pójdzie. Brak funduszy przerwał program kosmiczny? Daj sobie dodatkowy „dopalacz” zwiększając startową liczbę pieniędzy. Lista jest większa, ale to tylko przykłady.
  • Utajnione – na to musicie poczekać dłużej. Gdybyśmy mogli, nie powiedzieliśmy wam co to jest nigdy, abyście sami to odkryli z zaskakującym rezultatem.

 
Oto co czeka nas w przyszłości. Squad robi wszystko co może, aby wydać ten update szybko i bez większych błędów.
 

WYKOP TEN WPIS W KOSMOS!

Wykop w kosmos

30
sie 2014
POSTED BY
DISCUSSION 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *