Przegląd modów – październik 2014

Przeglą modów do Kerbal Space Program

Kerbal Space Program to tytuł dający graczowi setki możliwości, jeżeli jednak liczenie do stu to dla was za mało i wolicie matematykę wyższych lotów, to możecie pokusić się o zainstalowanie kilku modyfikacji do gry. Kto jednak ma ochotę przedzierać się przez zakurzone archiwa for internetowych i szukać aktualnych i ciekawych modów? Tak, to ja, a robić to będę specjalnie dla was, zapraszam na pierwszy przegląd modyfikacji!

Instalowanie modów do Kerbal Space Program:

  1. Znajdź główny katalog gry (w przypadku wersji na platformie Steam jest to: Steam/SteamApps/common/Kerbal Space Program)
  2. Odnajdź w głównym katalogu gry folder GameData (Kerbal Space Program/GameData)
  3. Wszelakie pliki modyfikacji wrzucaj do tego folderu.

Stocklike Stations Part Expansion

SSPE jest paczką dodatkowych części do budowy stacji kosmicznych. Wasze stacje kosmiczne i bazy księżycowe już nigdy nie będą wyglądać tak samo!

Warto też wspomnieć, że mod dodaje też specjalne porty dokowania które zawierają już w sobie paliwo RCS, co bardzo ułatwia budowę różnych modułów.

 

Link do modyfikacji.

Simple Part Organizer

Ten prosty mod jest idealny dla osób które tworzą obszerne paczki modów. Jeżeli mieliście kiedyś problem z odnlezieniem w gąszczu części z B9 i KWRocketery zwykłego, klasycznego dopalacza to bez problemowo wyselekcjonujecie części z modów i części stockowe.

 

Link do modyfikacji.

BDArmory

Jeżeli KSP jest dla was o wiele zbyt pacyfistyczne, a budowanie broni z dopalaczy i deacouplerów już wam nie wystarcza to BDArmory jest tym czego szukacie. Karabiny, rakiety, bomby wszystko to co najlepsze do szybkiej infiltracji wraz z systemem celowników!

 

Link do modyfikacji.

Kerbal Engineer Redux

To doskonała modyfikacja dla doświadczonych pilotów którzy potrzebują dokładnych danych na temat aktualnej orbity czy chociażby delta-V aktualnej rakiety. Mod przeznaczony jest jednak zarówno dla tych dla których nie ma rzeczy niemożliwych w kosmosie, jak i dla początkujących.

 

Link do modyfikacji.

 

DODAJ JAKO PIERWSZY TEN WPIS NA WYKOP!

Wykop w kosmos

28
Paź 2014
POSTED BY
POSTED IN Mody
DISCUSSION 1 Comment

One Response to : Przegląd modów – październik 2014

  1. Hipekhop pisze:

    Nie ma co sugerować, że Engineer Redux to coś, co się początkującym „też jakoś tam przyda”. Jest to chyba najważniejszy mod ze wszystkich, jakie może kiedykolwiek początkujący zainstalować, umożliwi mu zrobienie rzeczy dotąd dla niego niemożliwych. Dowie się co to TWR, zacznie to wykorzystywać i z etapu ledwo orbitującego gracza dojdzie do normalnej eksploracji. Oj zbyt zdawkowo to ująłeś, zwłaszcza w konkurencji modów-bajerów 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *