Październik 2014 – Przegląd projektów

Przegląd projektów w Październiku 2014 w Kerbal Space Program

Po nieurodzajnym wrześniu przychodzi czas na ożywiony października. Tym razem nawet najwybredniejsi nie powinni narzekać. Jest ciekawie, różnorodnie i z jajem. Pojawiają się pojazdy SSTO, ale są też projekty zupełnie inne. Bez zbędnego gadania przejdźmy do najlepszych projektów października.


 

Rekonstrukcja New Horizons w RSS


Twórca – Maciuś

Wątek na forum

Czym byłby przegląd bez rekonstrukcji zrobionej przez Maciusia? Tym razem wirtuoz manewrów i asyst grawitacyjnych zabiera nas na wycieczkę na Plutona odwzorowując misję New Horizons. Świetny podkład, wspaniały statek, nic dodać, nic ująć. Film z lotu dostępny jest na forum oraz koncie Maciusia na YT – von Ziegendorf


 

Bravado SSTO – wyprawa na Eeloo


Twórca – winged

Wątek na forum

A więc mówisz mi, że masz SSTO zdolne dolecieć na Muna i wrócić? Urocze. Podziwiajcie! Jedno z najładniejszych SSTO na forum, jak również jedno z najdalej zapuszczających się bo aż na Eeloo. Naprawdę warto zobaczyć ten, oraz inne projekt wingeda. Zapierają dech w piersiach.


 

X4 czyli lecimy na Eeloo!


Twórca – Bill2642

Wątek na forum

Huh, znowu SSTO i znowu na Eeloo? Ile możn… PLASK! Owszem, podobnie jak projekt wingeda leci ono na Eeloo, ale jest to najlżejszych pojazd na forum zdolny tego dokonać. Waży 6,5 tony czyli połowę tego co popularny Solaris. Opadła szczena, co?


Space Charge – dwa wahadłowce


Twórca – JW

Wątek na forum

Pojawienie się wersji 0.25, dającej nam nowe skrzydła oraz ładownie, spowodowało, że ludzie zaczęli tworzyć wahadłowce. W tym wypadku dostajemy dwa – wersja pasażerską oraz cargo. Obie są klasyczne, i przez to świetnie spełniają swoje zadania, a także wyglądają jak prawdziwe promy.


 

FU-N LO1 Interceptor


Twórca – Element4ry

Wątek na forum

Jedyny w swoim rodzaju niepowtarzalny Interceptor! Zamów już dziś a otrzymasz nowatorską funkcję – drewniany kołek! Maszyna z nim jest wyjątkowa. Kołek ten zwiększa szanse szanse na przetrwanie pilota po katastrofie o całe 0,(0)1%! Wcale nie zapłacono mi Repami za ten opis! Repowa mafia wcale nie istnieje, i wcale nie przewodzi nią Drangir!

 

Podziękowania dla użytkownika Haker53535 za przygotowania loga dla tego, oraz przyszłych przeglądów.

 

DODAJ JAKO PIERWSZY TEN WPIS NA WYKOP!

Wykop w kosmos


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *