Kerbal Space Program: Beta Than Ever dostępne!

Kerbal Space Program: Beta Than Ever

Kerbal Space Program, zdobywająca uznanie gra niezależna wydana przez Squad, wchodzi w nową fazę. Wersja Beta Than Ever jest już dostępna do pobrania…

Kerbal Space Program, zdobywająca uznanie gra niezależna wydana przez Squad, wchodzi w nową fazę. Wersja Beta Than Ever jest już dostępna do pobrania poprzez KSP Store lub Steama oraz korzystając z innych dystrybutorów. Aktualizacja jest darmowa dla istniejących graczy. Podczas gdy wciąż jesteśmy zaangażowani w tworzenie gry na PC, Maci i Linuxa, KSP Beta Than Ever staje się kamieniem milowym, jako, że jest pierwszą wersją beta. To ważny krok w kierunku pełnej wersji.
 
Opierając się na długoterminowym projekcie wprowadzonym przez poprzednią aktualizację (zniszczalne budynki ), dajemy graczom możliwość rozpoczęcia zabawy korzystając z podstawowego centrum kosmicznego, i stopniowego ulepszania kolejnych budynków. I nie tylko, bo z czasem gracze odkryją różnorakie bonusy, które czekają na nich w trybie kariery.
 
Skoro już mówimy o postępie. Nowy system Doświadczenia Kerbali pozwala kerbonautom rozwijać się w sposób wcześniej nieznany. Podczas wykonywania misji będą oni zdobywali doświadczenie. Zaawansowana sztuka pilotowania, zbieranie danych naukowych i naprawy to tylko część rzeczy, które kerbale mogą robić po zdobyciu doświadczenia.
 
W niespodziewanym ruchu Squad Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) nawiązały współpracę dla dobra graczy. ESA zezwoliła Squadowi na użycie swojego logo w grze. Tuż po sukcesie misji Rosetta, ta współpraca da graczom więcej możliwości dokładnego odwzorowania misji ESA w grze.
 

Pozostałe ekscytujące funkcje:

  •  Poprawiony edytor: Budujcie statki lepiej niż wcześniej korzystając z katalogów części i gizm, które pozwalają na lepsze manipulowanie elementami statku.
  • Rozbudowane kontrakty: Brian „Arsonide” Provam, twórca cenionego moda „Fine Print” zaimplementował go do KSP, otwierając nowe możliwości w trybie kariery.
  • Biomy wszędzie: Gospodarz KSP-TV, Alyson „Tanuki Chau” Young stworzyła nowe biomy do gry, dostarczając prawie 100 obszarów, z których kerbale mogą zbierać dane naukowe. Nowe biomy zostały umieszczone w całym układzie słonecznym.
  • Nowe części Mk3: Członek społeczności KSP i modder Christopher „Porkjet” Thuersam poprawił i dodał kilka nowych części do sekcji lotniczje Mk3.

„Przeszliśmy długą drogę” mówi główny developer KSP Felipe Falanghe„Decyzja dotycząca wejścia w fazę beta jest wielkim krokiem naprzód i nie ma opcji lepszej, niż nazwanie aktualizacji Beta Than Ever na przedstawienie tego. Oznacza to, że prawie jesteśmy w domu. Nie zrobiliśmy jeszcze wszystkiego w grze, ale możemy śmiało przyznać, że wersja 1.0 jest na celowniku”

 

WYKOP TEN WPIS W KOSMOS!

Wykop w kosmos

18
Gru 2014
POSTED BY
POSTED IN Wydania
DISCUSSION 0 Comments
TAGS

,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *