Listopad 2014 – Przegląd projektów

Przegląd projektów w Listopadzie 2014 w Kerbal Space Program

Jesień w pełni. Ale tylko za oknem. Forum tętni życiem o każdej porze roku, niezależnie od pogody. Przekonajmy się co ciekawego stworzyli użytkownicy forum w minionym miesiącu. Zapraszam na przegląd projektów listopada!


 


 Wycieczka po księżycach Jowisza


Wątek na forum

Twórca Maciuś

Czym byłby przegląd bez pracy autorstwa Maciusia? To rzecz stała jak „Kevin sam w domu” na Polsacie. Tym razem mistrz asyst grawitacyjnych, korzystając z moda Real Solar System zabrał nas na wycieczkę po księżycach gazowego giganta – Jowisza.  Ważąca 25 000 ton rakieta nośna, dostarczyła na jego orbitę lądownik z załogantami, którzy po odwiedzeniu kolejnych ciał niebieskich wrócili na Ziemię.[FILM] Deadly Flight


Wątek na forum

Twórca Skyline


Od dłuższego czasu na forum nie było żadnego filmu, więc użytkownik Skyline postanowił to zmienić i stworzył krótki klip opowiadający o locie pierwszych kerbali na odległą Dunę. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem. Ale co, kiedy i jak, przekonacie się dopiero po obejrzeniu filmu.[Rekonstrukcja] Rosetta + Philae


Wątek na forum

Twórca angorek


Kilka tygodni temu na komecie 67P Czuriumow/Gierasimienko wylądowała sonda Rosetta stworzona przez Europejską Agencję Kosmiczną. Użytkownik angorek postanowił w nieco mniejszej skali wykonać rekonstrukcję tej misji. Podobnie jak w przypadku prawdziwej misji nie wszystko poszło zgodnie z planem. To się nazywa dbałość o szczegóły!


Seria ciężkich samolotów transportowych ATMOS-A


Wątek na forum

Twórca SPS 22


 

Stworzenie dobrze wyważonego, sterownego i ładnego samolotu w KSP to sztuka. A stworzenie maszyny posiadającej wszystkie wspomniane cechy + posiadającej ładownię to już wyczyn godny przeglądu. Użytkownik SPS 22 zbudował kilka różnych wersji takiego pojazdu, różniących się masą, liczbą części oraz wielkością ładowni. Polecam zobaczyć.


 

03
Gru 2014
POSTED BY
POSTED IN Informacje
DISCUSSION 1 Comment

One Response to : Listopad 2014 – Przegląd projektów

  1. Drangir pisze:

    „Forum tętni życiem o każdej porze roku”

    Ktoś tu jest panem Kłamczuszkiem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *