Przegląd modów – Październik 2015

Przegląd modów do Kerbal Space program w Październiku 2015

Powrót do szkoły nie oznacza wolnego od Kerbali. Postanowiłem przeprowadzić dawno nie prowadzony przegląd modów na drugi tydzień września. Zapraszam do czytania.

Atomic Age - Nuclear Propulsion

Pierwszą modyfikacją, którą się zajmiemy jest Atomic Age – Nuclear Propulsion stworzony przez Porkjeta. Dodaje on kilka ciekawych części, m.in. chłodzenie silników, nuklearny silnik odrzutowy działający w atmosferach beztlenowych, mały silniczek oparty na reaktorze RTG, zmniejszony silnik atomowy oraz „nuklearną żarówkę”. W przeciwieństwie do ludzi Kerbale nigdy nie znalazły zastosowania bojowego dla rozszczepionego atomu, za to skupiły się na pozyskiwaniu energii oraz tworzeniu silników statków kosmicznych. Nie zważając na niebezpieczeństwa dzielni inżynierowie z Uniwersytetu im. Billa Kermana zdołali wyprodukować serię wydajnych silników atomowych.

Trajectories

Zespół naukowców pod dowództwem Youena Kermana zdołał stworzyć jedno z najbardziej rewolucyjnych dzieł w historii Kerbinu – Trajectories. Teraz piloci powracający z misji międzyplanetarnych nie będą musieli drżeć ze strachu o swoje życie – już nie grozi im lądowanie na terytorium Kerbitów. A to wszystko dzięki temu, że od teraz komputery pokładowe statków będą korzystać z programu trajectories.exe, który po wyliczeniu spodziewanego oporu powietrza, pogody oraz pierdyliarda innych rzeczy wskaże im miejsce lądowania.

Mamy również kolejny wspaniały projekt kerbonautów – Better than Starting Manned pozwoli na wykorzystanie do pierwszych lotów kosmicznych bezzałogowych sond kosmicznych. Poprowadzi nas to przez początkową historię lotów kosmicznych – od rakiet na paliwo stałe aż po atomowe silniki międzyplanetarne. Od teraz każdy Kerbal będzie potrzebować podtrzymywania życia a skafandry kosmiczne zostaną odblokowane po odkryciu odpowiedniej technologii.

04
paź 2015
POSTED BY
POSTED IN Mody
DISCUSSION 2 komentarze

2 Responses to : Przegląd modów – Październik 2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *