Kerbal Space Program 1.1 “Turbo Charged” dostępny!

Kerbal Space Program 1.1 “Turbo Charged”

Kerbal Space Program, wersja 1.1 jest już dostępna!

Po prawie roku ciężkiej pracy nasza nowa aktualizacja jest z nami! Znajdziecie w niej skok wydajnościowy związany z przejściem na silnik Unity 5, 64 bitową wersję gry dla systemów Windows oraz OSX, co pozwoli modować grę na niespotykaną wcześniej skalę, oraz KSPedię – poradnik zawierający wszystkie informacje potrzebne do grania w KSP!

To jednak nie wszystko, oto pozostałe główne punkty aktualizacji 1.1:

Nowy interface użytkownika

Interface został przebudowany od podstaw aby wykorzystać pełnię mocy silnika U5. Pośrednie systemy zostały usunięte i gra korzysta teraz z jednego dodając bonus w postaci większej wydajności. Prawie wszystkie elementy zostały przemodelowane oraz poprawiony, aby wciąż wyglądały na znajome dla weteranów. Największe zmiany można zauważyć w podglądzie mapy, faz, okienkach IVA oraz menu dostępnych pod PPM.

 

KSPedia

KSPedia będzie głównym źródłem informacji nt. wszystkiego co znajduje się w grze. Nowi gracze znajdą tam podstawy budowania oraz latania pojazdami, bardziej doświadczeni gracze dowiedzą się więcej o zaawansowanych technikach, takich jak dokowanie, wydobywanie surowców oraz wszystkiego co trzeba wiedzieć odnośnie latania na odległe planety czy księżyce.
 

Nowe poradniki oraz scenariusze

Poradniki zostały rozszerzone oraz przebudowane od podstaw. Nowe dostarczą wiedzy nt. zarówno podstawowych jak i zaawansowanych aspektach gry. Gracz dowie się jak wykonać perfekcyjny manewr wejścia na orbitę, czy wylądować na Munie. Nowe scenariusze natomiast pokazują bardziej rozbudowane misje: wejście pojazdem w atmosferę oraz wylądowanie dokładnie na pasie startowym przy Kerbal Space Center, powrót statku z Duny bez osłony termicznej, czy pokonania SpaceX w ich własnej grze poprzez wylądowanie powracającą z orbity rakietą na wyrzutni.
 
Kerbal Space Program 1.1 jest dostępne w KSP Store oraz na Steamie. Niedługo będzie też możliwość pobrania gry z takiej platformy jak GOG.

 

WYKOP TEN WPIS W KOSMOS!

Wykop w kosmos

26
Kwi 2016
POSTED BY
POSTED IN Wydania
DISCUSSION 0 Comments
TAGS


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *