Squad stworzyło oficjalną stronę z modami!

Pamiętacie jak ciężko było znaleźć jakąś ciekawą modyfikację, która przypadnie nam do gustu? Od dziś nie jesteśmy już skazani na przeszukiwanie tematów na oficjalnym forum, bowiem twórcy KSP stworzyli specjalną, dedykowaną stronę poświęconą modom i statkom kosmicznych – SpacePort.

Wiele osób widziało potrzebę powstania takiego portalu (w sumie zaczęły powstawać już takowe) i w końcu teraz na KerbalKonie został ukazany serwis za pomocą którego będziemy mogli się dzielić modyfikacjami, statkami, pluginami i zapisami! Jak na razie jest to tylko strona, z której można pobierać i uploadować – wkrótce jednak twórcy planują stworzyć pełną integrację z Kerbal Space Program, dzięki czemu każdy nasz save będzie zapisywany automatycznie w tzw. „chmurze”. Również modyfikacje będą łatwe do instalacji, wszystko będzie dostępne z poziomu gry – koniec z kopiowaniem i wklejaniem plików do folderu z Kerbalami!

Niestety jak na razie nie da się zalogować za pomocą konta sklepowego lub forumowego – należy założyć nowe konto specjalnie dla SpacePortu.

Strona może pochwalić się dużą przejrzystością – zwłaszcza, gdy wejdziemy w szczegóły modyfikacji/statku/części – każdemu możemy wystawić ocenę i komentarz oraz zobaczyć opis i instrukcję instalacji.

Jeżeli chcecie pozwiedzać to odwiedźcie już teraz: http://kerbalspaceport.com (strona może być lekko przeciążona – ledwo co została zaprezentowana, co skutkuje gigantycznym ruchem)

 

01
Gru 2012
POSTED BY
POSTED IN Mody
DISCUSSION 3 komentarze

3 Responses to : Squad stworzyło oficjalną stronę z modami!

  1. Jeryh pisze:

    Warto dodać, że SpacePort zastępuje Kerbal.net. Kerbal.net zostanie zamknięta 1 stycznia 2013 r.

  2. wlad pisze:

    może by dać link do tej strony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *