Sierpień 2014 – Przegląd projektów

Sierpień 2014 - Przegląd projektów w Kerbal Space Program

Koniec wakacji przynosi mniej projektów niż zwykle. Nadrabiają one jednak rozmachem. Przekonajmy się, co w ciągu ostatniego miesiąca stworzyli użytkownicy naszego forum.


Ekspedycja do Saturna


Twórca Maciuś

Wątek na forum

Nie wiem co napisać. Najbardziej rozbudowana, skomplikowana i powalająca misja, przeprowadzona na modzie Real Solar System, stworzona przez najlepszego użytkownika naszego forum, którego śmiało można porównać do Scotta Manleya. Coś, co po prostu musicie zobaczyć. Więcej słów jest zbędne.


 EVE. Misja totalna


Twórca Kadaf

Wątek na forum

Użytkownik Kadaf po raz kolejny uderza. Tym razem przedstawia on misję na Eve, zakładającą powrót z tej niezbyt gościnnej planety. Czy mu się to uda? Polecam czytać tą wciąż rozwijającą się relację, aby poznać odpowiedź na to pytanie.


Eksploracja obcych planet – program Better Worlds


Twórca  Drangir

Wątek na forum

Pierwszy tak poważny projekt spółki Eye of the Dragon Corp. od czasu katastrofy Konsula. Zakłada on zbadanie odległego systemu planetarnego, przy użycie nowoczesnych technologii, takich jak napęd nadświetlny. Ciekawa fabuła, świetne widoki i jeszcze lepsze pojazdy. Warto sprawdzić.


Duna & Ike. Baza + eksploracja.


Twórca winged

Wątek na forum

Szaleństwo na temat baz dotyka prędzej czy później wszystkich. Tym razem użytkownik winged postanowił umieścić na powierzchni Duny dopracowaną bazę, wyniesioną w pewnym stopniu przez pojazdy ponownego użytku. Projekt nie jest jeszcze ukończony, więc polecam nadrobić go, przed zakończeniem.

31
Sie 2014
POSTED BY
POSTED IN Informacje
DISCUSSION 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *