Przegląd projektów – podsumowanie roku 2014

Kerbal Space Program - Podsumowanie roku 2014

Gdy to czytacie jest już rok 2015. W minionym – 2014, na forum wiele się działo. Katastrofy, floty lotnicze, wahadłowce, ciężkie pojazdy terenowe czy też olbrzymie stacje. Przed państwem najlepsze projekty roku 2014 wybranego przez grupę chatowych ekspertów!

Styczeń

 

VillaNova

Twórca: Kadaf

Podarował nam niebywale dopracowany domek jednorodzinny. W samym środku znajdziemy umeblowane pomieszczenia które stoją na mocnym, stalowym fundamencie. Wyposażony we wszystko co potrzebne aby przeżyć, nawet dzwonek do drzwi. Po więcej kliknij tutaj.

Home sweet home

Luty

 

Hydroplan „Hydra-1″

Twórca: MegaProize
Wątek na forum.

Co tu dużo mówić? Samolot jak samolot. Tyle, że może lądować na wodzie, startować z niej bez zadrapania (a musicie wiedzieć, że Kerbińska woda jest zabójcza) i… świetnie się bawić, wisząc za samolotem pędzącym 100 m/s.

Hydra

Marzec/Kwiecień

 

KATASTROFA – deorbitacja frachtowca kosmicznego ED Konsul!

Twórca: Drangir
Wątek na forum

Katastrofa spowodowana deorbitacją kosmicznego frachtowca Konsul, doprowadziła do ogromnej w skali katastrofy. Nieznane siły skutecznie utrudniają śledztwo, a starta zaufania do lotów kosmicznych i problemy finansowe wielu agencji, zmuszają wiele zarządów korporacji do agresywnych działań. Liczne oskarżenia rzucane na obie strony, szybko zaostrzają sytuację doprowadzając prawie na skraj wojny domowej. Ten niesamowity klimat powagi, siły i decyzji na najwyższym szczeblu, jest skrupulatnie tworzony przez naszą społeczność forum! Nikt nie wie, co może się wydarzyć…

[REKONSTRUKCJA] Viking 1

Twórca: poneer
Wątek na forum

Nie pozostawajmy przy surowej formie! Użytkownik poneer wsławia się ostatnio swoimi rekonstrukcjami prawdziwych misji kosmicznych. Jedną z nich jest własnie Viking 1. Świetne odwzorowanie prawdziwego pojazdu, procedur misji i w końcu artykuł o niej samej, jest świetną pożywką dla głodnych wiedzy mózgów. Polecam również inne rekonstrukcje tego użytkownika!

Maj

 

Twórca: Kadaf

Wątek na forum

Repliki pojazdów wojennych – słynne trio

No i po raz kolejny przedstawiamy projekt stworzony na modyfikacjach. Użytkownik Kadaf udowodnił w niesamowicie ładny sposób tezę, że w sandboxie można zrobić wszystko. Więc zrobił! Drugowojenne repliki najsłynniejszych pojazdów frontowych, przedstawiają się wyjątkowo urodziwie, nie pozostając dłużnym w kwestii swojej mobilności. Co więcej, nasz rekonstruktor stworzył kolejną „wielką trójkę”, lecz tym razem pojazdów jeżdżących po tej drugiej, bo niemieckiej, stronie pola bitwy lat  ’39-’45.

Czerwiec/Lipiec

 

Stacja kosmiczna ODIN

Twórca – baalnamib

Wątek na forum

Przedstawiamy najlepszą stację kosmiczną na naszym forum (aproved by Kadaf ), a do tego w 100% modułową. Oznacza to, że można dowolnie zmieniać ułożenia modułów stacji, a co za tym idzie jej wygląd. Wisienką na torcie jest idealnie dopasowane oświetlenie. Wspominałem, że stacja wciąż się rozwija?

Sierpień

 

EVE. Misja totalna

Twórca Kadaf

Wątek na forum

Użytkownik Kadaf po raz kolejny uderza. Tym razem przedstawia on misję na Eve, zakładającą powrót z tej niezbyt gościnnej planety. Czy mu się to uda? Polecam czytać tą wciąż rozwijającą się relację, aby poznać odpowiedź na to pytanie.

Październik

 

FU-N LO1 Interceptor

Twórca – Element4ry

Wątek na forum

Jedyny w swoim rodzaju niepowtarzalny Interceptor! Zamów już dziś a otrzymasz nowatorską funkcję – drewniany kołek! Maszyna z nim jest wyjątkowa. Kołek ten zwiększa szanse szanse na przetrwanie pilota po katastrofie o całe 0,(0)1%! Wcale nie zapłacono mi Repami za ten opis! Repowa mafia wcale nie istnieje, i wcale nie przewodzi nią Drangir!

Listopad

 

Wycieczka po księżycach Jowisza

Wątek na forum

Twórca Maciuś

Czym byłby przegląd bez pracy autorstwa Maciusia? To rzecz stała jak „Kevin sam w domu” na Polsacie. Tym razem mistrz asyst grawitacyjnych, korzystając z moda Real Solar System zabrał nas na wycieczkę po księżycach gazowego giganta – Jowisza.  Ważąca 25 000 ton rakieta nośna, dostarczyła na jego orbitę lądownik z załogantami, którzy po odwiedzeniu kolejnych ciał niebieskich wrócili na Ziemię.

Grudzień

 

[FILM] Kerbal Space Program – New Year Special

Autor Skyline

Wątek na forum

Na zakończenie coś innego. Użytkownik Skyline postanowił stworzyć film, będący jednocześnie życzeniami noworocznymi dla forumowiczów. Opowiada on o lądowaniu na powierzchni… W sumie. Nienawidzę spoilerów, więc nie powiem o czym opowiada. Sprawdźcie sami.
 

WYKOP TEN WPIS W KOSMOS!

Wykop w kosmos

10
sty 2015
POSTED BY
POSTED IN Forum
DISCUSSION 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *